Творимо спільноту справжньої благодійності!

Кожен може стати благодійником

У продовж уже 10- років силами Карітасу України, єпархіальних Карітасів  у співпраці з церкою відбувається передріздвяна всеукраїнська акція «Різдвяна свічка» основною метою якої є допомога дітям, які опинились у різних складних, кризових  обставинах  (батьки цих дітей чи їх опікуни перебувають у складних соціально-економічних умовах і не можуть повноцінно виконувати  свої опікунські обов’язки). Допомога необхідна на термін виходу  родини з  кризи чи вирішення питань з опікунами. На сьогоднішній день родин, які перебувають у кризовій ситуації є дуже багато. Неповнолітні діти страждають від тих умов у яких вони перебувають , зазнають негативного психологічного впливу, що серйозно впливає на подальший їх розвиток та їхню долю. Вчасна допомога дитині та кризовій родині запобігає розвитку проблеми та дає можливість зберегти цілісність сім‘ї а це в свою чергу не призведе до поповнення чисельності у сиротинцях. Саме на подолання цих проблем у Львові уже понад 12 років працює Кризовий Центр «Діти вулиці» на діяльність якого і збираються пожертви.

Акція дає також можливість всім небайдужим, навіть тим хто немає великих статків,  відчути себе благодійником,   пожертва на акцію є доступна для кожного.  Запалений вогник солідарності, який горітиме на столі підчас  Святої вечері об’єднує нас усіх у велику родину, якій небайдужа доля нашого майбутнього, наших дітей бо вони всі і є наше майбутнє.

Значних зусиль до організації акції у Львові доклали користувачі «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для неповносправних », вони своїми руками прикрасили для акції понад 20 тисяч свічок, які у цей час вже розвозяться по церквах Львівської архиєпархії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *