Папа Франциск на ЕКСПО-2015 закликав подолати парадокс надмірності і глобалізувати солідарність

«Нагодувати планету. Енергія для життя» – така тема Всесвітньої виставки ЕКСПО-2015, що відкрилась у Мілані 1 травня і триватиме до 31 жовтня цього року. На її відкритті, окрім глобалізації, говорили також про те, що у світі потрібно подолати бідність та велетенський розрив між найбагатшими та найбільш нужденними.

Зокрема, Маттео Ренці, прем‘єр-міністр Італії зазначив, що необхідно усунути протиріччя на планеті, де існує абсурдний дисбаланс, коли мільярд людей продовжує помирати від голоду, а інший мільярд людей страждає від переїдання або нездорової їжі.

Папа Франциск звернувся до учасників виставки за допомогою прямого телемосту з Ватикану. Він заявив, що виступає від імені тих, хто голодує у світі, від нужденних, які з гідністю намагаються заробити собі на хліб у поті чола:

Папа закликав зробити все для того, щоб ця ЕКСПО стала нагодою для зміни ментальності і для глобалізації солідарності, щоб замислитися над наслідками наших щоденних вчинків для життя тих, які далеко чи поблизу, страждають від голоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *