У Львові відбулась зустріч волонтерів парафіяльних Карітасів Львівської Архиєпархії

У приміщенні Львівської Духовної Семінарії 5 травня відбулась зустріч понад 40 волонтерів тринадцятьох осередків парафіяльних Карітасів Львівської Архиєпархії. Захід проводився впродовж дня в рамках всеукраїнського проекту “Підвищення рівня соціальної відповідальності та участі громади на місцевому рівні”, що у Львівській Архиєпархії УГКЦ реалізовує Благодійний фонд «Карітас – Львів УГКЦ».

Зустріч розпочалась із молебню до Пресвятої Богородиці, який очолили о. Андрій Сенейко, директор БФ “Карітас – Львів УГКЦ”, та о. Василь Тузяк, відповідальний за наставництво у парафіяльних Карітасах. Під час проповіді о. Андрій Сенейко подякував присутнім за бажання творити діла милосердя, вчитись і вдосконалюватись для системної праці у соціальному служінні. Учасники ближче познайомились між собою, мали можливість поспілкуватись один з одним, поділитись своїм досвідом.

Представники Львівської освітньої фундації провели для присутніх навчання. Наталя Шалата розповіла про 10 кроків християнського лідерства, а Станіслав Клосовський надав практичні поради щодо написання проектів. Потім всі розділились на дві групи, кожна з яких обрала актуальну тему і напрацювала пропозиції до проекту, визначивши мету, цілі, завдання, план реалізації, а також статті бюджету. Наступна спільна зустріч відбудеться восени.

Проект «Підвищення рівня соціальної відповідальності та участі громади на місцевому рівні» розпочався з благословення Митрополита і Архиєпископа Львівського Високопреосвященного Владики Ігоря наприкінці грудня 2017 року. Його мета – організація систематичного і координованого соціального служіння як однієї з трьох основних місій Церкви (керигма, Святі Таїнства (літургія), дияконія). За цей час команда Карітасу Львова у Львівській Архиєпархії провела понад 20 зустрічей у чотирнадцятьох парафіях, де вже діють або лишень створюються осередки соціального служіння.

До числа обраних парафій входять:

 1. святого Володимира Великого (вул. Івана Павла ІІ, 4 Львів – Рудно);
 2. Пресвятої Богородиці Володарки України (вул. Новознесенська, 34);
 3. Положення Пояса Пресвятої Богородиці (вул. Головатого, 7а);
 4. Всіх святих українського народу (вул. Симона Петлюри, 32)
 5. Покрова Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175)
 6. Успення Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Максимовича, 2)
 7. Святих Кирила і Методія (Львів, вул. Угорська, 1)
 8. Введення в храм Пресвятої Богородиці (Львів, вул. Чукаріна, 5)
 9. Успення Пресвятої Богородиці (с. Лапаївка)
 10. Успення Пресвятої Богородиці (с. Годовиця)
 11. Святого Миколая (м. Глиняни)
 12. Пресвятої Тройці (с. Тарасівка)
 13. Різдва Пресвятої Богородиці (с. Печенія).
 14. Святого Андрія і священномученика Йосафата (Львів, вул. Чечета, 1).

Фотографії у фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *