Друга зустріч з активними парафіянами с. Печенія

Друга зустріч в рамках проекту “Підвищення рівня соціальної відповідальності та участі громади на місцевому рівні” відбулась 14 травня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Печенія Глинянського протопресвітерату. У ній взяло участь п’ятнадцять активних мирян, зацікавлених у розвитку соціального служіння на парафії.

Священик Василь Тузяк розповів про те, як має функціонувати парафіяльний Карітас та у чому полягає його діяльність. Священик наголосив на тому, що дияконія (служіння) є важливою складовою триєдиної місії Церкви і потребує розвитку і вдосконалення. Соціальне служіння має бути систематичним, постійним, а не здійснюватись вряди-годи. Для цього системного служіння осередок парафіяльного Карітасу має знати всі потреби, що є на місцевій парафії. Соціальне служіння охоплює широкий спектр діяльності.

Присутні переглянули відеофільм про те, яку харитативну діяльність здійснює Українська Греко-Католицька Церква.

Любомира Бурка, менеджер з комунікацій БФ “Карітас – Львів УГКЦ”, розповіла про практичні аспекти формування Парафіяльного Карітасу, з чого потрібно починати, як виявляти потреби, притаманні саме для цієї парафії і на чому зосередитись у діяльності.

Отець Василь Тузяк вручив о. Тарасу Голоті, адміністратору храму, подарунок від Карітасу Львова – зошит у товстій палітурці, де мала б фіксуватись праця парафіяльного Карітасу.

За словами о. Тараса Голоти на парафії є близько 10 осіб похилого віку, які потребують допомоги.

Більше фото на сторінці БФ “Карітас – Львів УГКЦ” у фейсбуці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *