Культурно-просвітницький захід “Особливі історії особливої молоді” у Лапаївці

16 вересня 2018 року на парафії Успення Пресвятої Богородиці у с. Лапаївка (вул. Геофізиків, 23) в рамках проекту “Соціальне служіння громади” відбувся соціальний культурно-просвітницький захід “Особливі історії особливої молоді”.
Захід здійснювався за підтримки Львівської освітньої фундації, Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, а також парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Лапаївка.
В рамках цього заходу була представлена фотовиставка авторства Катерини Птахи, презентувались історії успіхів та досягнень молоді з особливими потребами, а також благодійна виставка-ярмарок виробів, зроблених їхніми руками. У події взяла участь молодь з особливими потребами, якою опікується БФ “Карітас – Львів УГКЦ”.
Цією подією у парафії розпочався парафіяльний місійний тиждень. Священик Михайло Гарват, настоятель парафії Успення Пресвятої Богородиці, у своєму вступному слові розповів про заходи, які очікують на парафіян і представив, за його словами, “місіонерів Божої любові” – друзів з Карітасу Львова. Священик Андрій Сенейко, директор БФ “Карітас – Львів УГКЦ”, синкел соціального служіння Львівської Архиєпархії, розповів, що у молоді з особливими потребами, якою опікується “Карітас – Львів УГКЦ” є свої мрії, таланти, успіхи, якими вони хочуть поділитись з іншими. Дехто пише вірші, хтось вишиває бісером, вміє ткати на ручному верстаті, долучається до виготовлення вітальних листівок та інше. Мар’яна Монич, керівник проекту “Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами” презентувала працю Карітасу Львова з молоддю з особливими потребами. Зокрема, Юля прочитала свій вірш “Майдан”, а Ігор продекламував вірші Василя Симоненка.
Дякуємо парафіянам храму Успення Пресвятої Богородиці та його настоятелю о. Михайлу Гарвату за гостинність і теплий прийом! Дякуємо за щедрі пожертви на благодійній виставці-ярмарку, сума яких склала 7608 грн. Ці кошти підуть на розвиток осередку-майстерні, де проводить своє дозвілля і реалізовує свої таланти молодь з особливими потребами.

Більше фото на сторінці Благодійного фонду “Карітас – Львів УГКЦ” у фейсбуці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *