Особливі історії особливої молоді у Бориславі

25 вересня у Центральну міську бібліотеку Борислава (вул. Шевченка, 20) (Центральна бібліотека Борислав) завітала молодь з особливими потребами, якою опікується БФ “Карітас – Львів УГКЦ”, щоб презентувати фотовиставку “Особливі мрії та професії” розповісти про свої успіхи, поділитись своїми враженнями, познайомитись з особливою молоддю Карітасу Борислава.

Це вже третя поїздка в рамках проекту “Фотовиставка з ярмарком “Особливі історії особливої молоді”, що здійснюється за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ( Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА). Автори фотовиставки – подружжя кіномитців Олександра і Дарини Балабай. Одна з цих фотографій здобула перемогу на міжнародному фестивалі “Інклюзивне співтовариство” у Грузії.

Гостей зі Львова привітав директор “Карітасу Борислава” о. Петро Підлубний, керівник майстерні для молодих людей з особливими потребами Іванна Білинська та керівництво бібліотечної системи Борислава. Керівник проекту “Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами” БФ “Карітас – Львів УГКЦ” Мар’яна Монич розповіла присутнім про творчість і дозвілля особливої молоді.

Після відкриття фотовиставки була проведена інтеграційна зустріч особливої молоді у приміщенні Карітасу Борислава, а також о. Петро Підлубний провів екскурсію у храмі св. Анни, де зберігаються мощі багатьох святих.

Щиро дякуємо нашим друзям і партнерам Місцевому Благодійному фонду “Карітас Борислав” за гостинність і теплий прийом!

Більше фото у фейсбуці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *