“Особливі історії особливої молоді” у Глинянах

7 жовтня у парафію Святого Миколая в Глинянах навідалась молодь з особливими потребами, якою опікується БФ “Карітас – Львів УГКЦ”, щоб презентувати свої успішні історії.

Консультант з організації парафіяльних Карітасів о. Василь Тузяк у своєму виступі вкотре наголосив на важливості розвитку соціального служіння при парафіях і заохотив до молитви у дії. Координатор “Центру дозвілля та соціальної реабілітаціії для молодих людей з особливими потребами” Карітасу Львова Мар’яна Монич  розповіла присутнім про таланти і вміння молоді з особливими потребами та поділилась досвідом праці з особливою молоддю.

Парафіяни мали можливість оглянути і придбати вироби, зроблені їхніми руками, а також побачили мандрівну фотовиставку (автор світлин – Катерина Птаха).

Особлива молодь пригощала солодощами, гарячою кавою і чаєм.

Спасибі настоятелю храму о. Андрію Лукачику, о. Андрію Станішевському і парафіянам храму за відкритість, гостинність і милосердну любов! Ваші щедрі пожертви підуть на розвиток “Центру дозвілля та соціальної реабілітаціії для молодих людей з особливими потребами” Карітасу Львова.

Дякуємо Львівській освітній фундації за фінансове сприяння для здійснення поїздки!

Більше фото на сторінці БФ “Карітас – Львів УГКЦ” у фейсбуці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *