“Особливі історії особливої молоді” у Золочеві

28 жовтня 2018 р., у неділю, у Василіянському монастирі в Золочеві (вул. Львівська, 48) відбулося відкриття фотовиставки “Особливі мрії і професії” в рамках проекту БФ «Карітас – Львів УГКЦ» “Пересувна фотовиставка з ярмарком “Особливі історії особливої молоді”. Захід здійснювався за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА. Молодь з особливими потребами, якою опікується БФ “Карітас – Львів УГКЦ”, презентувала свої мрії, успіхи і таланти.

На фотовиставці були представлені світлини подружжя Дарини і Олександра Балабаїв. Автори світлин мали на меті показати бенефіціарів «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас – Львів УГКЦ» в тих ролях, в яких суспільству важко уявити собі особливу молодь. Фотографи вдало схопили яскраві моменти під час виконання молодими людьми звичайних занять, творчих завдань та добрих справ. Зокрема, на світлинах бачимо Ірину – бізнес-леді, Вікторію – вчительку, Христину – художницю, Марію – модельєра, Анастасію – тренера з фітнесу.

Відвідувачі заходу  побачили і мали можливість придбати вироби, виготовлені руками особливої молоді: намисто, листівки, ткані подушки, вишивані картини тощо.

Дякуємо учасникам заходу за пожертви на діяльність “Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами” БФ “Карітас – Львів УГКЦ” у сумі 3247 гривень!

Більше фото

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *