Парафія Святого Миколая у Глинянах здійснює активне соціальне служіння

17 листопада відбулась шоста завершальна зустріч з активізації соціального служіння на парафії Святого Миколая у Глинянах. На ній разом з о. Василем Тузяком, консультантом з наставництва БФ “Карітас – Львів УГКЦ”, обговорювали можливості християнського волонтерства.

На цій парафії ведеться активна харитативна діяльність. Соціальний проект “Веселі канікули” був визнаний кращим серед парафіяльних проектів і отримав фінансову підтримку від Карітасу України для закупівлі акустичного обладнання, яке необхідне для проведення заходів для дітей і молоді.

До Парафіяльного Карітасу залучена спільнота “Жінки Мироносиці”, вівтарна дружина, молодіжна християнська спільнота, молодіжний дитячий хор “Херувими”.

Учасниці спільноти “Жінки Мироносиці” взяли участь у багатьох акціях, проектах, зустрічах. Працьовиті руки умілих господинь до Великодня-2018 випекли 1800 пасок для воїнів АТО в рамках акції «Паска для солдата», планують 14-15 грудня благодійну акцію “Миколай для солдата”, відвідують мешканців Грушківського психоневрологічного інтернату, поранених військовослужбовців у Львівському військовому госпіталі; виплели маскувальні сітки для потреб українського війська; приготували подарунки, випекли пряники до дня св. Миколая воїнам АТО, дітям Сходу України, жителям інтернату.

Дякуємо о. Андрію Лукачику, о. Андрію Марцинюку, всім активним парафіянам, зокрема, Галині Багрій та Юлії Коропась!

Більше фото у фейсбуці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *