У Карітасі стартував проект “Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю”

Стартова зустріч кількох проектів, де є присутній компонент роботи з дітьми та молоддю, відбулась 28.02-01.03. 2019 року у Києві. У ній взяли участь  соціальні працівники, соціальні педагоги та психологи з центрів як із західної, так і зі східної України. Окрім проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю», були представлені також проекти «Мережа соціальних центрів», «Єдиний центр соціальних послуг у Дніпрі» та проекту «Соціальні хаби» .

Від Карітасу Львова у зустрічі взяли участь команда проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» на чолі з директором БФ “Карітас – Львів УГКЦ” о. Андрієм Сенейком.

На зустрічі командам було представлено Концепцію соціально – педагогічної роботи з дітьми та молоддю, Політику та процедури захисту дітей, а також пріоритети Департаменту піару та залучення ресурсів. На завершення національні координатори проектів разом з учасниками заходу сформували план візитів в центри з метою обміну досвідом та обговорили різні актуальні питання.

«Для нас, як для організаторів, було важливо підтримати наших партнерів на місцях у таких питаннях, як соціальне замовлення, моніторинг та оцінка, піар та залучення ресурсів. Також ми хотіли представити всім «Концепцію соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю», цей документ є основою усіх підходів у роботі з дітьми та молоддю для працівників. Адже кожен хто працює в Карітасі з дітьми має знати і головні принципи роботи, такі як гуманізм, комплексність, доступність та гнучкість, орієнтація на ресурси дітей та молоді та багато інших концептуальних значень», – прокоментувала подію Ірина Пухняк, менеджер проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» Карітасу України.

Новий проект реалізовуватиметься до кінця 2021 року, за підтримки Карітасу Німеччини та BMZ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *