Танцетерапія для молоді з особливими потребами

БФ “Карітас-Львів УГКЦ” за сприяння управління соціального захисту Львівської міської ради в рамках проекту “Соціальна майстерня для особистісного росту осіб з вадами ментального розвитку” організував для молоді з інвалідністю заняття з танцетерапії.

Інколи буває так, що нам бракує слів, аби описати свої почуття. Інколи ми не можемо добрати правильні слова, щоб донести до навколишніх наші потреби. І ще значно складніше комунікувати з оточенням, якщо у людини є проблеми з мовленням. Однак, у всіх цих ситуаціях нам на допомогу приходить мова тіла. Коли слів замало або їх складно вимовити – нас виручає мова тіла. Танцерухова терапія допомагає нам виявити нашим тілом те, чого не можемо проговорити.

Керівник проекту для молоді з інвалідністю Мар’яна Монич зазначає: “Для людей з інвалідністю ми започаткували ці заняття, щоб допомогти їм перебороти надмірну сором’язливість, краще пізнати себе, за допомогою руху у невимушеній атмосфері розкрити себе оточуючим”.

Учасники терапії на заняттях пропрацьовували теми особистого простору та відстоювання власних меж; поняття дружби  та побудови чи відновлення стосунків та ін.

Завдяки нестандартному підходу та музичному супроводу усі учасники танцерухової терапії незалежно від рівня лексичних вмінь успішно засвоюють важливі соціальні навички.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *