Урочисте завершення акції «Шкільний портфелик»

Близько 80 дітей з малозабезпечених сімей отримали шкільні портфелики та канцелярське приладдя з нагоди початку нового навчального року. Акцію «Шкільний портфелик» організував БФ «Карітас-Львів УГКЦ», за фінансової підтримки управління соціального захисту ЛМР та меценатів.

Урочисте вручення портфеликів відбулось 30 серпня на території Дошкільного закладу освіти БФ «Карітас-Львів УГКЦ» — Кризовий центр «Діти вулиці» (вул. Костя Левицького, 111).

Акція «Шкільний портфелик» стала доброю традицією Карітасу і спрямована на допомогу дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і не в змозі придбати шкільне приладдя.

Захід розпочався з Гімну України та молитви за гарний початок навчального року. Керівник БФ “Карітас-Львів УГКЦ” о. Андрій Сенейко подякував усім, хто долучився до доброї справи, а дітям побажав успішного навчання у школі, поблагословивши їх та батьків освяченою водою. Опісля відбулась роважально-пізнавальна програма, найменші розповідали вірші, всі разом брали участь у вікторині, а найкмітливіші отримували солодкі призи. Свято завершилось солодким частуванням, де діти мали змогу поласувати різноманітними смаколиками.

Щиросердечно дякуємо всім, хто приніс радість дітям, зокрема, за сприяння управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради (сума підтримки з міського бюджету становить 13,7 тис. грн.), Карітасу Зноймо, Метро, міській мережі кафе “Цукор”!

Більше фото на сторінці БФ “Карітас-Львів УГКЦ” у фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.