Парафіяльний Карітас храму св. Кирила і Методія роздав потребуючим святкові набори до Великодня

Напередодні свята світлого Воскресіння Христового волонтери Парафіяльного Карітасу парафії св. Кирила і Методія (вул. Угорська, 1) роздали потребуючим 38 пакунків, щоб подарувати радість тим, хто сьогодні, під час карантину, не має можливості придбати святкові продукти. До подарунку  ввійшла пасочка, м’ясне, солодощі, яблука та миючі засоби побутової хімії. Святкові кошики сформовані з 60 кг м’ясних продуктів,  60 кг яблук, а також 15 пакунків солодощів з Вопаку.

Великодні набори отримали одинокі старенькі, особи з інвалідністю, багатодітні малозабезпечені сім’ї, вимушено переміщені особи та молодь з особливими потребами парафіяльної спільноти “Весела родина”.

Духівник Парафіяльного Карітасу о. Василь Тузяк дякує парафіяльній спільноті мирян за зібрані пожертви на милосердя: 12 000 гривень на м’ясне, 360 грн на яблука. “Щиро вдячні приватному підприємцю п. Вікторії із Брюхович за 50 пасок, місцевому підприємцю Подолюку Степану Петровичу “Delikacia”за 4 ящика печива, місцевому супермаркету “Вопак” за 15 пакетів солодощів. Особлива подяка активним парафіяльним волонтерам: подружжю Ігорю та Анні Івановським, п. Оксані та Ірині Швець, координатору спільноти Весела родина і Парафіяльного Карітасу, без якої вся ця добра справа християнського милосердя не відбулася б в такому масштабі”, – зазначив о. Василь.

У львівській парафії Кирила і Методія також освятили пасочки, м’ясні продукти, печиво та яблука для дитячого будинку сімейного типу, з яким парафіяльний Карітас співпрацює вже декілька років. Опікуном дитячого будинку сімейного типу є сестра Юлія Фляк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *