Консультаційні зустрічі з розробки та реалізації парафіяльних міні-проєктів

Продовжуються робочі зустрічі зі священниками щодо розробки і реалізації спільно з парафіяльною спільнотою якісних соціальних міні-проєктів в рамках програми “Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громади на місцевому рівні”.

Сьогодні у приміщенні БФ “Карітас-Львів УГКЦ” відбулась така робоча зустріч із розробки успішних парафіяльних соціальних проєктів. У ній взяли участь синкел соціального служіння Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Андрій Сенейко, фахівець з наставництва Карітасу Львова о. Василь Тузяк, адміністратор парафії св. Василія Великого (Львів, вул. Стельмаха, 3) о. Володимир Гоцанюк і адміністратор парафії Преображення ГНІХ у с. Скнилів Пустомитівського р-ну о. Тарас Байцар.

11 травня фахівець з наставництва БФ “Карітас-Львів УГКЦ” о. Василь Тузяк зустрівся і обговорив із о. Богданом Карпляком, адміністратором парафій св. Миколая у с. Відники та прп. Симеона Стовпника с. Коцурів, структуру проєкту та його актуальність для парафіяльної спільноти.

Більше фото на сторінці БФ “Карітас-Львів УГКЦ” у Фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *