Відбулась зустріч з активізації соціального служіння у Ремезівцях

Навчально-методична зустріч представників БФ “Карітас-Львів УГКЦ” відбулась в рамках проєкту “Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громади на місцевому рівні” з активними мирянами парафії св. влкмч. Димитрія у с. Ремезівці Золочівського р-ну Поморянського деканату.
Зустріч відбувалась за участю адміністратора храму о. Романа Кісіля.
Синкел соціального служіння Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Андрій Сенейко та фахівець з наставництва о. Василь Тузяк розповіли присутнім про Парафіяльний Карітас, його структуру, суть, завдання.
Учасники переглянули відео про діяльність Парафіяльного Карітасу у храмі св. Миколая на Аскольдовій могилі.
За словами о. Романа, у Ремезівцях багато соціальних викликів. Частина мирян виїжджає з села на заробітки за кордон (коли приїжджають, довго не затримуються і знову в скорому часі від’їжджають). Через заробітчанство
є соціальні сироти (дітей виховують або одна мати, або бабусі із дідусями). Подекуди є проблема надмірного вживання алкогольних напоїв серед людей молодого і середнього віку. Для подолання соціальних викликів необхідно залучати заробітчан до соціальних проектів, організовувати дозвілля для їх дітей, здійснювати соціальний супровід для тих, кому зараз найважче.
Більше фото на сторінці БФ “Карітас-Львв УГКЦ” у Фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *