Соціальне служіння у с. Скнилів

“Роль Карітасу насамперед виховна: його духовний аспект не можна обчислити чи викласти в бюджеті, його можна лише побачити за здатністю розвивати чутливість місцевої Церкви та окремих осіб до милосердя та християнської любові, які виходять із місцевих потреб”, – наголошував папа Павло VI під час першої зустрічі національних і єпархіальних Карітасів у 1972 році в Італії.
Про виховну роль Карітасу говорили також у парафії Преображення ГНІХ у с. Скнилів на зустрічі, яку провели о. Андрій Сенейко, директор БФ “Карітас-Львів УГКЦ”, та о. Василь Тузяк, фахівець з наставництва.
Село Скнилів своїми межами безпосередньо прилягає до м. Львова і відмежоване злітною смугою львівського летовища.
У Скнилові фактично проживає понад 2000 осіб, серед яких 25 осіб з інвалідністю, 14 сімей з учасниками АТО, 6 сімей перебувають у складних життєвих обставинах, 7 напівсиріт.
Група парафіяльних аніматорів зі священником та за допомогою катехитів і семінаристів організовує щорічний тижневий табір «Канікули з Богом». Молодіжна група ініціює акції для розвитку дітей – гуртки малювання, танців, інших форм дозвілля. Останніми роками розвивається театральний напрямок діяльності. Театралізовані постановки стають особливим видом служіння і активізації громади. По-перше, вони залучають нову молодь і дітей (зокрема з сімей СЖО) до участі, дають можливість корисно, творчо проводити час. Виступи відбувалися у дитячому будинку, в домівках старших і хворих осіб, для пацієнтів реабілітаційного центру, пацієнтів обласної психіатричної лікарні у Львові, парафіяльної громади, тощо.
Дякуємо всім активним парафіянам та адміністраторові громади о. Тарасу Байцару за соціальне служіння!
Більше фото на сторінці БФ “Карітас-Львів УГКЦ” у Фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.