Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» організував сімейний табір «Відпочинок заради єднання»

Шестеро мам з чотирнадцятьма дітьми протягом чотирьох днів відпочивали у Сколівських Карпатах.

За підтримки управління соціального захисту департаменту соціальної політики ЛМР проєкт “Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні”  Благодійного фонду “Карітас-Львів УГКЦ” організував сімейний табір “Відпочинок заради єднання” для сімей бенефіціарів фонду.

Метою табору було здобуття навичок сімейного відпочинку та спільного проведення дозвілля мам з дітьми.

Традиційно програма заходу була насичена: вправи з педагогіки пригод, елементи навчання, прогулянка горами, настільні ігри та активний відпочинок на природі, вечірні обговорення дня та планів на прийдешній день.

Обговорення вправ з пригодницької педагогіки та спільні арттерапевтичні завдання допомогли батькам розібратись з особливостями поведінки дітей в підлітковому віці, зорієнтуватись як протистояти маніпуляціям та познайомитись з власним творчим потенціалом.

Цих п’ять днів табору підкреслили учасникам важливість не лише спільного дозвілля та його якості, але й необхідність чітких правил, послідовності у їх дотриманні та гумору.

В останній день учасники поділилися враженнями про табір. серед них були слова однієї з мам – ” Я зрозуміла, що можу довіряти своїм дітям, навіть у ситуації коли чогось не розумію”. Одна з учасниць поділилась – «Треба дотримуватись правил та бути щирою»

Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» дякує управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики ЛМР за підтримку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.