Шкільний портфелик

Діти з малозабезпечених сімей отримали шкільні портфелики та канцелярське приладдя з нагоди початку нового навчального року. Акцію «Шкільний портфелик» організував БФ «Карітас-Львів УГКЦ», за підтримки управління соціального захисту, ДГП Львівської міської ради, меценатів та Карітас України.

Особливу подяку хочемо висловити Делівері за допомогу.

Урочисте вручення портфеликів відбулось 30 серпня на території Дошкільного закладу освіти БФ «Карітас-Львів УГКЦ» — Кризовий центр «Діти вулиці» (вул. Костя Левицького, 111).

Акція «Шкільний портфелик» стала доброю традицією Карітасу і спрямована на допомогу дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і не в змозі придбати шкільне приладдя.

Захід розпочався з подяки усім, хто долучився до доброї справи, а дітям побажали успішного навчання у школі. Опісля відбулась розважально-пізнавальна програма, найменші розповідали вірші. Свято завершилось солодким частуванням, де діти мали змогу поласувати різноманітними смаколиками, а також шоу від Шалена Лабораторія, яке відбулось за підтримки Exoft. В захваті були і батьки, і працівники, і особливо діти!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *