Відгук учасниці з Харкова | «Програми психологічної допомоги дітям та батькам»

Пропонуємо прочитати відгук учасниці проєкту «Програми психологічної допомоги дітям та батькам» у партнерстві Академією розвитку особистості Unique за фінансової підтримки “Mountain Seed Foundation”.

«Ми (з донькою) були у Львові вже 7 березня. Мама та чоловік залишились там. Чоловік вирішив залишитись, а нас відправити у безпечне місце. Розумієте, коли все це почалося, в мене геть погіршився психоемоційний стан і здоровʼя. Наша дитина, хоч і доросла, але ми все життя за неї боролися, вона народилася з вадою в серці і було страшно залишатися вдома.
Я дізналася про програму від “Карітас-Львів УГКЦ” в Центрі міської історії.
В першу чергу, хочу подякувати всім-всім, причетним до цього. Після всього болю, який ми пережили, ця допомога полегшила наш стан.
По-перше, безмежні любов і підтримка. Є довіра до цих людей, бо є речі, які першій зустрічній людині не розповіси. Люди настільки прихилили до себе, я знайшла багато відповідей на свої особисті запитання. Ця група, в якій ми були, настільки нас згуртувала, ми здружилися. Так легше. Бо як тільки виникає якесь болісне питання, всі нервують, всі плачуть, але нас підтримали, нам пояснили, де шукати вихід, як себе поводити.
Любов, мудрість та турбота були дуже важливі. І пані Світлана, і пані Анджеліка, і Еля, багато-багато вдячності усім їм.
Проєкт має продовжуватись, це справді дуже важливо».
Учасниця програми з Харкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.