Відгук Ольги з Херсону | «Програми психологічної допомоги дітям та батькам»

Відгук учасниці проєкту «Програми психологічної допомоги дітям та батькам» у партнерстві з Академією розвитку особистості Unique за фінансової підтримки “Mountain Seed Foundation”.

«Місяць в окупації став остаточною причиною виїхати з Херсону. Важко було психологічно витримувати нескінченні черги за будь-якими товарами, продуктами. Медикаментів майже не було, аптеки були напівпорожні. Я ходила на роботу, мене зупиняли посеред вулиці люди зі зброєю в руках, запитували адресу куди йду, в цей момент я чітко розуміла, що вони когось шукають, можливо наших військових або ж хлопців з тероборони. По вулицях їздять бронетранспортери, танки, чути вибухи вдень і вночі, моя дитина засинала лише у підвалі, тому що у квартирі вона не могла розслабитись…таке ми пережили.


Про тренінг, який організовує “Карітас-Львів УГКЦ” я дізналась від подруги, яка раніше пройшла його і дуже рекомендувала мені піти.

Ці дні були дуже наповнені емоційно, емоції звичайно ж були різні, тому що це тренінги й так має бути, нам про це розповідали. Дуже приємні враження від спілкування з психологинею, дуже цікава людина, професіонал своєї справи, вона допомогла нам з дівчатами підняти бойовий дух, це просто не передати словами.
Спілкування – це дуже важливо, тому що тут ти повністю ізольований від людей, рідних, знайомих, в тебе немає тих зв’язків, вони втрачені, ти вирваний з корінням. Враження залишились лише позитивні, ставлення дівчат, які організовували тренінг дуже приємне, все було доречно та вчасно. Вкінці нам дали інструменти, якими можна далі користуватися у житті та розвиватися самостійно».

Ольга, учасниця програми з Херсону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.