Безкоштовні консультації психолога для ВПО

Сьогодні хочемо познайомити вас з нашою психологинею та розповісти про її діяльність.

«Мене звати Любов. Я – психолог благодійного фонду «Карітас-Львів УГКЦ», працюю у центрі видачі гуманітарної допомоги на вул. Левицького.

В основному до нас приходять за гуманітарною допомогою. А на запитання: «як у вас справи?»,«як ви?», часто можна почути відповіді: «у мене все добре!», «я даю собі раду», «я не можу бути слабким», «в мене немає права на емоції, бо на мені уся сім’я». Інколи в ці слова важко повірити, особливо, коли їх говорять зі сльозами на очах.
Наші бенефіціари часто говорять, що вони перестали розуміти себе, скаржаться, що не можуть управляти своїм емоційним станом, важко зосередитися на певній діяльності. Хтось розповідає, що постійно «очі на мокрому місці», а хтось, що став «черствим» або опинився наче в замкнутому колі.
Іноді достатньо, надати інформацію, що саме відбувається з психологічної точки зору, пояснити, що життя в умовах війни не є нормою і кожен адаптується по-своєму. Під час психологічного консультування є можливість спробувати різні методики: розслаблення, самозаспокоєння, тренувати вміння перемикатися на сприйняття. При потребі проводиться подальший психологічний супровід».

Робота психолога полягає в тому, щоб допомогти краще зрозуміти себе, розширити сприйняття реальності та пошуку нових шляхів розв’язання проблем. Як тільки емоційне напруження знижується, об’єктивне сприйняття стає ефективнішим. Допомогти будувати плани на майбутнє та втілювати їх день за днем – завершальний етап у роботі психолога.


Отримати безкоштовну консультацію психолога можна з пн. по чт. з 14:00 до 17:00.
Контактний телефон: +380673701457 – Любов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.