Відбувся відпочинково-оздоровчий табір для дітей ВПО

В рамках проєкту «Надзвичайне реагування» відбувся відпочинково-оздоровчий табір у Карпатах для дітей, які разом з батьками були змушені покинути свої домівки та зараз перебувають у Львові та області. Табір відвідала 31 дитина віком 9-14 років.

 

14 незабутніх днів у мальовничих Карпатах: майстер-класи, квести, вечори біля ватри, заняття спортом на свіжому повітрі, дискотеки, цікаві конкурси. Особливою частиною табору були пізнавальні екскурсії мальовничим Гуцульським краєм – неймовірна краса від якої перехоплює дух!

Нові знайомства, спілкування з однолітками та вожатими допомагають дітям адаптуватися до нових реалій життя, знижують відчуття тривожності та наповнюють позитивними емоціями.

Приїхавши з табору діти годинами розповідали батькам свої враження, ось декілька відгуків.

«Дівчатка…моя дитина розплакалась, каже що було неперевершено! Хоче назад, дякуємо Вам величезне, Ви найкращі!» – Тетяна.

«Величезна подяка! За чудовий відпочинок, море вражень, можливість побути дорослим та самостійним. Вся наша родина щиро дякує “Карітас-Львів УГКЦ”, пані Софії, Любові, Мар’яні та всім причетним до цього дива» – Катерина.

«Всім мільйон раз дякую! Яскраві емоції, незабутні враження, дивовижне ставлення. Після цього важко дітей здивувати. Аліса розмовляти ні з ким не хоче, хоче знову до табору!» – Олена.

«Щиро дякуємо за вашу турботу про наших дітей та велику самовідданість! Дуже яскраві та незабутні враження. Малеча задоволена» – Тетяна.