Особлива молодь Карітасу Львів зустрілася з ведучими “Сніданку з 1+1”

Дива трапляються!
Під час святкування дня Миколая до друзів з центру дозвілля Карітасу Львів завітали ведучі “Сніданку з 1+1”. Такий подарунок для нашої особливої молоді зробила дівчинка Софія взявши участь у марафоні-добродії.

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс поспілкувалися з друзями, дізналися про їхні улюблені заняття у майстерні, розпитали про очікування від свята Миколая. Не передати словами емоцій молоді, всі були в захопленні від цього візиту!

У дівчини Діни була давня мрія – дати інтерв’ю на телебаченні, в цей день вона здійснилась.
Наша Анастасія є палкою шанувальницею телеведучого Юрія Горбунова, їй подобається, як він працює в кадрі, а також вона дуже любить дивитись з сім’єю розважальні телешоу “Голос країни” і “Танці з зірками”. Разом з Нелею вона записала відео привітання для телеведучого, передала теплі побажання, сказала що з нетерпінням чекає на повернення улюблених телешоу. Згодом Настя отримала відео у відповідь від зірки.


На завершення зустрічі всі гучно колядували та фотографувались. Цей день надовго запам’ятається друзям, вони ще досі не можуть повірити що це сталося з ними. Також щиро дякуємо ресторану традиційної української кухні “Борщ та Риба” за гостинне приймання та смачний обід.


Творімо добрі справи! До речі, про марафон-добродії, який згадували раніше. Запрошуємо долучитися до благодійної акції «Здійсни мрію дітей разом зі “Сніданок з 1+1″».
Терміново потрібне ерготерапевтичне обладнання для реабілітацій в неврологічне відділення ВП “Лікарня Святого Миколая”. Робіть благодійні внески та подаруйте дітям мрію – швидше одужати й відновити рухи!