У селі Новоселище відбулась третя навчальна зустріч з активними мирянами

“Для парафіяльного Карітасу важливо бачити у волонтерах не бездонний ресурс, безоплатно доступний будь-коли, а частину робочої групи”.
“Любов’ю служіть один одному” (ст. 135),  (Посібник для організації соціального служіння на парафії)

В місцевій школі с. Новоселище парафіяльної громади “Святих апостолів Петра і Павла” відбулася третя навчальна зустріч з активними мирянами по організації соціального служіння на парафії.
Комунікабельний та соціально мотивований адміністратор храму о. Роман Гордій організував зустріч в приміщенні школи, на яку прийшли представники парафіяльної молоді, вчителі, небайдужі миряни, навіть деякі старші парафіяни. Атмосфера навчального класу створила досить добре середовище для слухання, обговорення та дискусії.

Цього разу говорили про організацію робочої групи, командну роботу, а також про кооперацію, координацію та співпрацю у соціальному служінні. Спільно із учасниками заняття обговорили сучасні методи комунікації, якісне донесення інформації, фахове висвітлення соціальної події на парафії із конкретними відповідями на питання: Хто? Що? Де? Коли? Чому?

Робоча парафіяльна група соціального служіння на чолі із душпастирем вже має гарну ідею по створенні при парафії дитячого дошкільного навчального закладу і вже багато самостійних спільних кроків в цьому напрямку зробили. Сподіваємось, що фахове написання парафіяльними активістами соціального парафіяльного проєкту дасть парафія св. ап. Петра і Павла додатковий ресурс для втілення в життя досить важливої соціальної ініціативи.
Проєкт реалізується за підтримки “CNEWA” та “Renovabis”.