Онлайн-тренінг з управління тривогою та емоційною напругою для людей з порушеннями зору

Психологиня проєкту “Догляд Вдома” провела групову зустріч у форматі zoom-конференції з управління тривогою та емоційною напругою. Цільовою аудиторією зустрічі були бенефіціари з порушеннями зору.

Метою конференції в онлайн форматі було знайомство, покращення емоційного благополуччя учасників тренінгу, зняття емоційної напруги, симптомів тривоги за допомогою ефективних технік: дихання, вправи на концентрацію та розслаблення.

На початку тренінгу люди включалися у роботу з невпевненістю та настороженістю через особливості інтернет-зв’язку, адже в учасників виникали труднощі з концентрацією уваги, слуховим сприйняттям та налагодженням зв’язку між собою, що ускладнювало процес комунікації та сприйняття інформації. Проте, в міру того, як тривав тренінг, люди сприймали вправи більш природним чином, виконували їх, починали розмову, ділилися своїми історіями та досвідом, що дало можливість всім взяти участь в діалозі та взаємному спілкуванні.

В кінці тренінгу бенефіціари були задоволені та завершили на позитивній ноті з побажаннями та подякою. Вправи, які були використані, допомогли учасникам зняти напругу, розслабитися та заспокоїти свої думки.