Близько тридцяти сімей отримали допомогу від фахівців соціально-консультативного центру

Минулого року Карітас Львів підписав меморандум про співпрацю з ЛОДА для допомоги ВПО. На сьогодні новий проєкт «Соціально-консультативний центр» продовжив співпрацю і допомогу вже не лише ВПО, а й місцевому населенні у складній кризовій ситуації.


Команда фахівців центру впродовж трьох тижнів здійснила дві поїздки в ККЦ у Яворові та зустрілась з бенефіціарами, які зараз перебувають в різних важких кризових ситуаціях (багатодітні сім’ї, самотні люди похилого віку та люди з інших категорій вразливості).


Спеціалісти з кризового втручання надали за потребами: дитяче харчування, ковдри, продукти та гігієну. Придбали пароварку та блендер для багатодітної сім’ї, одна з їхніх дітей має проблеми з харчуванням через порушення роботи травної системи.
Юрист проводила консультації з наступних питань: допомога багатодітним сім’ям з оформленням соціальної допомоги, встановлення опіки над дітьми та грошові виплати від НГО. Психологиня провела груповий захід для підвищення обізнаності про психічне здоров’я та способи самодопомоги. Також була й індивідуальна інтервенція за особистими зверненнями.

Загалом близько тридцяти сімей отримали допомогу відповідно до їхніх потреб.

Якщо вам потрібна допомога звертайтесь за посиланням. У разі виникнення запитань телефонуйте: +38 (067) 45 38 607