Останній навчальний модуль команди Карітасу Львів із парафіяльними волонтерами у селі Новоселище

Вчимось писати та управляти проєктами!
В Золочівському коледжі Львівського національного аграрного університету, що у селі Новоселище відбувся останній навчальний модуль єпархіальної команди Карітасу із парафіяльними волонтерами.
Соціально активний душпастир о. Роман Гордій окрім постійних і стабільних учасників навчань, серед яких вчителі школи та викладачі ліцею, а також небайдужа парафіяльна молодь, запросив на цей модуль студентів з різних куточків України, які навчаються у цьому закладі освіти.

Ключова тема модуля “Як написати на успішно реалізувати соціальний проєкт на парафії?”. Проговорили алгоритм дій від визначення і розуміння проєкту та гранту, до подання проєктної заявки, складових проєкту: мета, ціль, завдання, очікувані результати, цільова аудиторія та моніторинг під час проєкту. На завершення вивчили як правильно оформити та структурно подати звіт для донора. Основними критеріями відбору найкращих парафіяльних проєктів, які отримають мінігрант буде: актуальність, соціальна значущість, максимально інноваційний підхід до громади та перспектива подальшого розвитку після закінчення фінансування.

Обговорення та запитання учасників модуля пройшли за чаюванням у дружній атмосфері. Сподіваємось, що плодом тривалих навчальних зустрічей буде вдало написаний на успішно реалізований соціальний парафіяльний проєкт.

Проєкт реалізується за підтримки “Cnewa” та “Renovabis”.