Психологічний тренінг для соціальних працівників проєкту «Догляд Вдома» та студентів-практикантів

Психологиня проєкту «Догляд Вдома» провела психологічний тренінг для соціальних працівників проєкту, студентів-практикантів першого курсу факультету психології Українського Католицького Університету та студентки-волонтерки першого курсу магістратури Національного Університету “Львівська Політехніка”.


Метою тренінгу були обмін досвідом між працівниками проєкту та студентами-психологами, забезпечення учасників тренінгу знаннями, навичками та стратегіями для зменшення напруги та стресу в робочих та особистих ситуаціях. Також допомога учасникам у виявленні та розвитку власних навичок саморегуляції та самопідтримки, що допоможе їм ефективніше працювати зі стресом і відчувати більшу самодостатність у роботі.

Протягом тренінгу учасники ознайомилися з низкою практичних підходів для зменшення стресу та тривоги, включаючи техніки на розслаблення м’язів тіла та релаксацію, вправи на емоційне дистанціювання та стабілізацію внутрішнього стану, техніки заземлення та активізації м’язів. Також учасники брали участь у творчих та ресурсних активностях, які сприяли створенню позитивної та продуктивної атмосфери на тренінгу та згуртуванню команди.

Загалом проведений тренінг сприяв створенню відкритої та підтримувальної атмосфери для обміну досвідом між працівниками проєкту та майбутніми психологами, допоміг у набутті нових інструментів та ресурсів.

Проєкт реалізується за підтримки Карітасу Німеччини.