Об’єднали зусилля задля допомоги потребуючим – співпраця Карітасу Львів та Карітасу Золочів

У суворих умовах російської агресії в Україні та її наслідків, гуманітарна допомога та підтримка для постраждалих людей стають життєво важливими. В рамках викликів, які постали перед нами, Карітас Львів та Карітас Золочів об’єднали зусилля, у проєкті «Продовження реагування на надзвичайні ситуації внаслідок російського вторгнення в Україну», який надає допомогу постраждалим від війни на різних рівнях.

Одним із ключових напрямків цього спільного проєкту є надання гуманітарної допомоги (продуктові та гігієнічні набори, аптечки, забезпечення прихистком, соціальний супровід, адвокація). Завдяки спільній праці наших Карітасів, фахівці з психологічної допомоги працюють з постраждалими людьми, особливо із дітками, надаючи їм необхідну емоційну підтримку та допомагаючи подолати психологічні травми, спричинені війною.

Наші колеги із Карітасу Золочів регулярно організовують заходи та активності для малечі у межах суміжного проєкту «Простір дружній до дитини». Зокрема професійну підтримку надає кейс-менеджер, який допомагає особам у непростій життєвій ситуації розв’язувати проблеми.

Другим важливим аспектом нашої роботи – є надання продуктової та гігієнічної допомоги. Працівники наших Карітасів забезпечують сім’ї ВПО продуктами харчування та предметами особистої гігієни для людей у потребі. Це включає роздачу продуктових наборів, гігієнічних засобів та інших необхідних матеріалів, щоб забезпечити комфорт і добробут постраждалих осіб. Важливо додати, що в нашій роботі ми застосовуємо комплексний підхід – залучаємо спеціаліста з адвокації, який одразу готовий надати юридичну консультацію, та фахівців із кризового центру, які своєчасно надають психологічну допомогу та інші види кризового супроводу.

Співпраця львівського Карітасу та Карітасу Золочів є прикладом солідарності та спільної відповідальності перед тими, хто потерпає від наслідків війни. Ми працюємо, щоб зробити все можливе для підтримки людей, які постраждали внаслідок російської агресії. Наші зусилля спрямовані на те, щоб надати не лише фізичну допомогу, а й відновити духовність та надію у серцях тих, хто цього потребує.

Тільки разом ми можемо змінити життя тих, хто постраждав від війни і наша спільна робота є яскравим прикладом ефективної співпраці відданих професіоналів, які працюють разом, щоб підтримати краще майбутнє для людей у потребі.