«Шкільний портфелик»: Полінка та Михайло – двоє героїв, чия воля та витримка вражають

Восьмирічна Полінка та десятирічний Михайло – двоє героїв, чия воля та витримка вражають навіть у найскрутніші часи. Життя нещодавно поставило перед ними важкі випробування, але всупереч усім труднощам, вони продовжують вірити в краще майбутнє та не здаються.

Російська агресія зруйнувала їхню домівку та школу, де діти почували себе щасливо та безпечно. Безтурботне життя, яке здавалось таким буденним і світлим, раптово зникли.

«Дуже страшно було… У нас страшенно стріляли… Від цих обстрілів моя донька почала ночами смикатися», – пригадує пані Юлія. – «Коли я з дітьми тікала, то навіть не знала куди ми їдемо».

Приїхавши до Львова сім’я звернулася по допомогу. Мама разом з дітьми прийшла до Карітасу Львів, щоб отримати продуктові набори. Фахівчині, які працюють з дітьми ближче познайомились з сім’єю та запросили Михайла взяти участь у літньому таборі. Це був початок співпраці.

У Львові сім’я змушена проживати у маленькій кімнаті гуртожитку, пані Юлія не може повноцінно працювати, оскільки має піклуватися не лише про малолітніх дітей, а й про хвору бабусю. Попри перешкоди діти навчаються, відвідують школу та роблять сміливі кроки назустріч своїм мріям.

«Мої діти без Карітасу вже жити не можуть», – сміється мама. – «Вони звикли, що тут ще одна їхня сім’я. Тут інші діти, різні активності, хороші волонтери – другий дім».

На жаль ми знаємо багато таких історій, кожна з них схожа та унікальна водночас. У кожного свої потреби: комусь не вистачає грошей на оренду квартири, комусь потрібні кошти на лікування, хтось віддає останні заощадження, щоб зберегти життя найрідніших людей на війні.

Наша мета – поділитись та підтримати, а комусь допомогти заощадити кошти на інші важливі для сімей цілі.

Запрошуємо вас долучитися до всеукраїнської благодійної акції «Шкільний портфелик». Кожен внесок – це вклад у розвиток, мотивацію та навчання дітей заради майбутнього.