Caritas-Lviv

Субота, 03 24th

Last updateпн., 27 лист. 2017 10pm

Сайт Карітасу Львова на реконструкції

Категорія: Caritas Lviv UGCC Опубліковано: 27 листопада 2017 Lyubomyra Burka
Перегляди: 810

Дорогі наші читачі, друзі, партнери!

У зв’яку з тим, що сайт БФ "Карітас - Львів УГКЦ" зазнав вірусної атаки і частина інформації була втрачена, ми вирішили перейти на більш сучасну і захищенішу платформу з новими опціями.

Зараз триває процес реорганізації  і переформатування  сайту. Ви можете також подавати свої пропозиції до створення нового сайту.

Всю найновішу інформацію про нашу діяльність і не тільки Ви можете знайти на нашій сторінці у мережі Фейсбук. Запрошуємо! Там Ви зможете також поділитись своїми думками, а також долучитись до нашої спільної праці.

Просимо Вас вибачити за тимчасові незручності!

З любов’ю і повагою, адміністрація БФ "Карітас - Львів УГКЦ"

 

Карітас Львова проводить для дітей "Сіті квест"

Категорія: Caritas Lviv UGCC Опубліковано: 13 липня 2017 Lyubomyra Burka
Перегляди: 1149

БФ «Карітас - Львів УГКЦ» 3 липня провів для дітей ігрову квест-екскурсію «Сіті квест: пізнаймо таємниці Львова». Захід відбувається в знак подяки активним парафіям за соціальне служіння і, зокрема, за збір коштів для потребуючих дітей під час акції “Різдвяна свічка”. У грі беруть участь діти віком 12-14 років. Під час квесту підлітки ознайомлюються з центральною частиною міста, дізнаються багато нового про Львів і його визначні пам'ятки.

Першими у грі взяли участь 15 дітей з парафії храму Ольги і Єлизавети. Учасники з супроводжуючим волонтером від парафії зібрались на місці старту - Площі Ринок, де керівник проекту “Мобільна робота з молоддю” Віталій Герасимів провів їм вступний інструктаж. Підлітки отримали фото і текстові завдання, після чого вирушили групами у супроводі працівників Карітасу на пошуки пам'яток і виконання завдань. Гра тривала півтори години, після чого підлітки зібрались на місці фінішу, де були підведені підсумки гри-квесту, проведено її обговорення і церемонію нагородження.

Детальніше: Карітас Львова проводить для дітей "Сіті квест"

Представник Карітасу Львова бере участь у Громадській раді ЛОДА

Категорія: Caritas Lviv UGCC Опубліковано: 30 травня 2017 Lyubomyra Burka
Перегляди: 1225

22 травня, у понеділок, відбулись загальні збори Громадської ради при Львівській облдержадміністрації. Від БФ "Карітас-Львів УГКЦ" участь у Громадській раді бере заступник директора Момот Ольга.

На зборах обрали голову - Болюбаша Андрія Романовича. Загалом на цю посаду претендувало 9 членів Громадської ради.

На наступному засіданні будуть створювати комісії Громадської ради. Ольга Момот висловила побажання брати участь у комісії з соціального захисту.

Детальніше: Представник Карітасу Львова бере участь у Громадській раді ЛОДА

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому.