Caritas-Lviv

Субота, 03 24th

Last updateпн., 27 лист. 2017 10pm

Папа запалив свічку Caritas

Папа запалив свічку Caritas

 

  Святіший Отець привітав поляків, зібраних на сьогоднішній молитві «Ангел Господній» на площі св. Петра у Ватикані. Потім він запалив свічку Вігілійної справи допомоги дітям.

  То був «знак єдності з найслабшими, з тими, кого оминають, хто найбільше потребує допомоги, а також символічний початок Року Caritas, що його Польща відзначатиме 2015‑го року», — повідомила Caritas Polska.

 Наступного року благодійна місія відзначатиме у Польщі 25-річчя свого відновлення після періоду комунізму.

 Святіший Отець також переказав для Caritas Polska спеціальне благословення. Виразив у ньому «вдячність усім людям доброї волі, які підтримують діяльність Карітасу в Польщі та у світі, а також тим, хто бере участь у цій важливій місії Церкви через щоденну працю, волонтерство, молитву, матеріальні та духовні жертви». Папа зазначив, що пам’ятає всіх, хто переживає нестатки, а особливо сім’ї, які борються з різноманітними проблемами.

 Святіший Отець уділив Апостольське благословення усім, як працівникам, волонтерам і доброчинцям Карітасу, так і підопічним місії.

http://www.credo-ua.org/2014/12/127192

 

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому.