Caritas-Lviv

Неділя, 01 21st

Last updateпн., 27 лист. 2017 10pm

При нашашому фонді вікривається консультативно-просвітницький центр Рух «За тверезість життя»

Одна з найболючіших проблем нашого суспільства - це алкогольна залежність, оскільки вона не лише призводить до деградації особистості на усіх рівнях людського життя, але й негативно впливає на найближче оточення залежної людини. Люди поневолені цією недугою  втрачають здатність любити, працювати, творити, натомість вносять у свої сім’ї та між людські відносини ненависть, агресію, страх.

Вже майже десять років діє Рух «За тверезість життя» у Львівській Архиєпархії. За цей час набувся великий досвід і напрацювання з узалежненими та співузалежненими людьми.

Благодійний Фонд Карітас працює з різними формами бідності. Алкогольна ж залежність є однією з форм бідності. Тому 24 грудня 2014 року працівники Руху «За тверезість життя» представили свою діяльність працівникам  «Карітас-Львів УГКЦ».

 

Україна сьогодні переживає важкі сторінки свого життя. На сході ведеться неоголошена війна. Хлопці, які захищають територіальну цілісність і незалежність нашої держави внаслідок бойових дій отримують не лише фізичні але й психічні травми, які потребують лікування.

Тому, при БФ «Карітас-Львів УГКЦ» відкривається консультативно-просвітницький центр Рух «За тверезість життя» для допомоги залежним від алкоголю та постраждалим внаслідок військових дій і членам їх родин.

Виникнення такого центру є відповіддю на виклики та потреби нашого суспільства і своєчасною допомогою людині на шляху повернення її до здорового фізичного, психічного та духовного життя.

Консультативно-просвітницький центр знаходиться у м. Львові на вул. Ів. Франка, 9 (ІІ поверх), БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Новостворений центр діє за підтримки Благодійної організації «Фундація Духовного відродження».

 

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому. 

Ви тут: Home Про нас Значення символу Карітасу Caritas Lviv UGCC При нашашому фонді вікривається консультативно-просвітницький центр Рух «За тверезість життя»