Caritas-Lviv

Субота, 03 24th

Last updateпн., 27 лист. 2017 10pm

Великопосні місії тверезості в с. Чижиків

З ініціативи о. Сергія Мартиняка, адміністратора храму Введення в храм Пресвятої Богородиці, в с. Чижиків Звенигородського протопресвітерату Львівської Архиєпархії відбулись Великопосні місії тверезості.

 

25 – 26 березня 2017 р. Б. місії здійснювали душпастирі тверезості о. Тарас Гадомський та п-н Петро Чайковський.

у суботу 25 березня місцеві парафіяни мали нагоду заглянути в історію українського народу крізь призму поширення алкоголізму і, як наслідок, руху тверезості, рушієм якого було тогочасне духовенство Української Греко-Католицької Церкви. Також, в цей день всі присутні молились молебень та акафіст до Богородиці, що в чудотворній іконі «Невичерпна чаша» прославилась.

У неділю 26 березня по завершенні Божественної Літургії о. Тарас звернувся до парафіян зі словом плекання чесноти тверезості у своїх сім’ях. Він підкреслив велику потребу любові дітей, якої вони прагнуть від своїх батьків.

На завершення місій тверезості о. Сергій та вірні прийняли присягу зречення вживання, купування, дарування і виставляння алкоголю в «Золотій книзі тверезості».

Повідомив піддиякон Петро Чайковський,

Рух «За тверезість життя» Львівська Архиєпархія УГКЦ

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

 

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому. 

Ви тут: Home Суспільне служіння Великопосні місії тверезості в с. Чижиків