Caritas-Lviv

Середа, 05 24th

Last updateпн., 08 трав. 2017 4pm

Допомога соціально незахищеним дітям Львова

Проект «Допомога соціальнонезахищеним дітям м.Львова»

Дошкільний заклад благодійного фонду «Карітас-Львів УГКЦ» опікується дітками від 3-х до 6-ти років. Це діти з багатодітних, малозабезпечених  або з «кризових родин». Зазвичай батьки чи опікуни з різних причин не можуть самостійно забезпечити дитині повноцінний розвиток.

У нас для них створено належні умови перебування. Діти мають чотири разове харчування, медичний догляд, дозвілля дітей спрямоване на фізичний та духовний розвиток. Їх навчають танців, гри на сопілці, ліпнини, живопису та аплікації.

Наша мета - опіка та виховання дітей, підтримка родин, що опинились у складних життєвих обставинах, збереження цілості сімї.   

 Наша адреса: м. Львів, вул. К. Левицького, 111, телефон 276-76-37

{mosmap  width='700'|height='400'|lat='49.830052'|lon='24.050421'|zoom='15'|text='вул. К. Левицького, 111'|tooltip='Львів'|marker='1'}

Гаївки у Кризовому центрі "Діти вулиці" Карітасу Львова

Категорія: Допомога дітям м. Львова Lyubomyra Burka
Перегляди: 43

У квітні з нагоди Великодніх свят сестри Методія і Гавриїла Чину святого Василія Великого організували підопічним дошкільного дитячого закладу освіти Карітасу Львова справжнє свято - діти водили та співали гаївки, танцювали, бавилися у різні ігри. На завершення діти отримали від сестер гарні смаколики: печиво, цукерки, шоколадні писанки. Усе дійство починалося та завершилося молитвою, яку дітки знають та проводять щодня із вихователями.

Детальніше...

У дошкільному закладі Карітасу Львова провели Шевченківський ранок

Категорія: Допомога дітям м. Львова Lyubomyra Burka
Перегляди: 60

У березні вихованці Кризового центру «Діти вулиці» провели тематичний ранок з нагоди Шевченківських днів. Разом із вихователями п. Іриною Миць та п. Стефанією Сень діти вивчили вірші Тараса Шевченка. На святі розповідали про дитячі роки поета, про його різнобічні таланти.

Детальніше...

Кризовий центр "Діти вулиці" відвідали студенти з Нью-Йорка

Категорія: Допомога дітям м. Львова Lyubomyra Burka
Перегляди: 59

Кризовий центр "Діти вулиці" Карітасу Львова (вул. Левицького, 111) нещодавно відвідала група студентів з різних факультетів Католицького університету Нью-Йорка. Молодь планувала ознайомитись із соціальними проектами в Україні ще у 2014 році, але через воєнні дії поїздку відклали. Цього року студентська тижнева поїздка в рамках співпраці між Українським католицьким університетом та Фордгамським університетом таки відбулась.

Анатолій Козак презентував їм діяльність Карітасу України, п. Марія Неділя розповіла про дошкільний заклад Кризового центру "Діти вулиці", а Віталій Герасимів про проект "Мобільна робота з молоддю", що діє в п’ятьох містах України.

Детальніше...

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому. 

Ви тут: Home Діяльність Проекти фонду Допомога соціально незахищеним дітям Львова