Caritas-Lviv

Четвер, 03 30th

Last updateпн., 20 бер. 2017 3pm

Допомога соціально незахищеним дітям м. Львова

Проект «Допомога соціальнонезахищеним дітям м.Львова»

Дошкільний заклад благодійного фонду «Карітас-Львів УГКЦ» опікується дітками від 3-х до 6-ти років. Це діти з багатодітних, малозабезпечених  або з «кризових родин». Зазвичай батьки чи опікуни з різних причин не можуть самостійно забезпечити дитині повноцінний розвиток.

У нас для них створено належні умови перебування. Діти мають чотири разове харчування, медичний догляд, дозвілля дітей спрямоване на фізичний та духовний розвиток. Їх навчають танців, гри на сопілці, ліпнини, живопису та аплікації.

Наша мета - опіка та виховання дітей, підтримка родин, що опинились у складних життєвих обставинах, збереження цілості сімї.   

 Наша адреса: м. Львів, вул. К. Левицького, 111, телефон 276-76-37

{mosmap  width='700'|height='400'|lat='49.830052'|lon='24.050421'|zoom='15'|text='вул. К. Левицького, 111'|tooltip='Львів'|marker='1'}

Кризовий центр "Діти вулиці" відвідали студенти з Нью-Йорка

Категорія: Допомога дітям м. Львова Lyubomyra Burka
Перегляди: 12

Кризовий центр "Діти вулиці" Карітасу Львова (вул. Левицького, 111) нещодавно відвідала група студентів з різних факультетів Католицького університету Нью-Йорка. Молодь планувала ознайомитись із соціальними проектами в Україні ще у 2014 році, але через воєнні дії поїздку відклали. Цього року студентська тижнева поїздка в рамках співпраці між Українським католицьким університетом та Фордгамським університетом таки відбулась.

Анатолій Козак презентував їм діяльність Карітасу України, п. Марія Неділя розповіла про дошкільний заклад Кризового центру "Діти вулиці", а Віталій Герасимів про проект "Мобільна робота з молоддю", що діє в п’ятьох містах України.

Детальніше...

Представники Карітасу Львова взяли участь у панельній дискусії щодо діяльності соціальних служб у Львові

Категорія: Допомога дітям м. Львова Lyubomyra Burka
Перегляди: 49

Близько 1400 дітей у Львові не отримують батьківського тепла і належної опіки в сім’ях. На Львівщині 4000 дітей перебувають в інтернатах. На кожну дитину в інтернаті держава витрачає в місяць 5000 гривень. Як подолати соціальне сирітство? Наскільки ефективні соціальні служби? Як спільно вирішувати проблеми?

Участь у панельній дискусії "Діяльність соціальних служб у Львові. Аналіз, виклики. майбутні зміни", яку організувало інтернет-телебачення "Твоє місто", взяли також і представники Карітасу Львова: керівник проекту "Мобільна робота з молоддю" Віталій Герасимів, керівник Кризового центру "Діти вулиці" Марія Неділя і прес-секретар Любомира Бурка.

Дивіться запис за посиланням.

Детальніше...

Дитячий вертеп Кризового центру "Діти вулиці"

Категорія: Допомога дітям м. Львова Lyubomyra Burka
Перегляди: 60

Усі заходи, які відбувалися в січні у дошкільному закладі Кризового центру "Діти вулиці", були присвячені темі святкування Різдва Христового та Нового року.

На уроках катехизації (щосереди) дітям розповідали про народження Божої Дитини, про важливість цієї події для людства і для кожного зокрема.

У гуртку ліпки, живопису та аплікації виготовляли ялинки, ангеликів, прикраси на ялинку.

Та найбільше досягнення дітей - Вертеп, який вони організували з допомогою вихователів та сестри Методії чину св. Василія Великого.

Детальніше...

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому. 

Ви тут: Home Діяльність Проекти фонду Допомога соціально незахищеним дітям м. Львова