Caritas-Lviv

Субота, 03 24th

Last updateпн., 27 лист. 2017 10pm

Допомога соціально незахищеним дітям Львова

Карітас Львова відвідали байкери з Польщі

3 червня до дітей, якими опікується БФ «Карітас-Львів УГКЦ» (вул. Костя Левицького), приїхали з гуманітарною акцією польські байкери, які створили для дітей неймовірно емоційне свято і передали допомогу від друзів з Польщі. Діти мали можливість відчути себе мотоциклістами, а також всі охочі покатались зі справжніми байкерами.

Директор Карітасу Львова о. Андрій Сенейко подякував гостям за їхній вияв милосердя і подарував невеличкі сувеніри, виготовлені руками дітей. Підлітки розповіли польською мовою про те, чим вони займаються у Карітасі, а також декламували вірші і співали пісні.

 Акцію організували голова Фундації «Братня душа» - Івона Романяк (Республіка Польща), голова форуму Сандецьких мотоциклістів «MOTOSACZ.PL» - Томаш Токарж (Республіка Польща), які оголосили збір подарунків та засобів гігієни. Співорганізатор акції з української сторони – Лідія Плахтій, керівник відділу культури ГО «Центр розвитку української культури та самоорганізації». Серед гостей був чемпіон світу, мотоцикліст Рішард Августин.

Івона Романяк зазначила, що діти - це найбільша цінність як українців, так і поляків. Цією акцією польські друзі хотіли висловити підтримку Україні та внести свій вклад в розбудову безконфліктного сьогодення та майбутнього, в розвиток ідей добросусідства, примирення і порозуміння.

 Гуманітарна допомога була також передана римо-католицькому кафедральному собору, дитячим будинкам та геріатричному пансіонату.

Довідка

Івона Романяк – Голова фундації «Братня душа», раніше - голова фундації «Братерство»,  з м. Криниця-Здруй. З 2013 року організовує благодійну допомогу для воїнів АТО, медичне навчання для 20 санітарів з лінії фронту, влаштувала відпочинок для кількох сотень дітей бійців АТО,  співорганізатор концертів творчих колективів з України (більше тисячі дітей). Провела акцію «Поділись книжкою», акцію збірки шкільного приладдя для дітей з України, акцію «Мото Миколай» для дітей з  потребуючих родин околиць м. Криниці-Здруй. Отримала звання «Соціальний працівник -2015», «Особистість року-2016», відзнаку в конкурсі ГО Малопольського Воєводства «Кристалик солі», нагороду України «Допомога загранична».

Ришард Августин - мотоцикліст, чемпіон світу, багаторазовий чемпіон Польщі їзди по бездоріжжю, президент Асоціації мотоциклів м Радомя. Брав участь в організації благодійної допомоги для потребуючих в Україні, подарунків на свято Миколая, книг і шкільного приладдя. Також брав участь в організації виступів талановитої молоді України в Радомі у святі «Весна мотоциклічна». Особисто взяв участь в передачі зібраних книжок акції «Поділись книжкою» у Львові та Винницькій області.

Томаш Токарж - засновник Форуму мотоциклістів з Нового Сончу, громадський діяч. У минулому році, організував поїздку мотоциклістів до м. Рудки Львівської області, під час якої зібрали і передали гроші для учасників поїздки до Польщі на «Світовий день молоді». Щороку проводить акцію «Мото Миколай» для дітей з дитячих будинків та потребуючих сімей. Організовує благодійні заходи для дітей із рідкісними захворюваннями.

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

Більше фото на сторінці БФ "Карітас - Львів УГКЦ" у фейсбуці.

 

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому.