Caritas-Lviv

Субота, 03 24th

Last updateпн., 27 лист. 2017 10pm

Мобільна робота з молоддю в Україні

Діти та підлітки "Мобільної роботи з молоддю" змагались на товариському футбольному турнірі

18 листопада у спортивному залі Львівської Духовної семінарії (вул. Хуторівка, 35) відбувся товариський футбольний турнір між любительськими футбольними командами дітей, підлітків та працівників Благодійного Фонду "Карітас-Львів УГКЦ" і  гіпермаркету "Ашан Сіті Південний". Команди були поділені на дві вікові категорії: діти молодшого шкільного віку від 9 до 13 років та учасники від 14 років і далі.

У турнірі перемогла дружба! Усі учасники були нагородженні похвальними грамотами та оплесками.
Щиро дякуємо керівництву і працівникам гіпермаркету "Ашан Сіті Південний" за постійну співпрацю, а також за гостинність Львівській Духовній Семінарія Святого Духа УГКЦ, які радо надали у користування спортивний зал для гри та приміщення їдальні для накриття солодкого столу.

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому. 

Ви тут: Home Діяльність Проекти фонду Мобільна робота з молоддю в Україні Діти та підлітки "Мобільної роботи з молоддю" змагались на товариському футбольному турнірі