Caritas-Lviv

Субота, 03 24th

Last updateпн., 27 лист. 2017 10pm

Волонтери Парафіяльного Карітасу вчились підвищувати особисту ефективність

«Особиста ефективність волонтерів Парафіяльного Карітасу» ­ такою була тема тренінгу, що проходив у Карітасі Львова 22 жовтня, і який провів фахівець «Агенції європейських інновацій», кандидат економічних наук Іван Кульчицький. У тренінгу взяли участь 18 волонтерів соціального служіння з різних парафій Львова. Кожен мав можливість висловити побажання щодо висвітлення тем, які його особисто цікавлять. Волонтерам були роздані анкети, де потрібно було зазначити роботу, яку вони проводять або хочуть проводити на своїх парафіях, а також, які ресурси для цього необхідні.

 

Іван Кульчицький закликав кожного дати відповідь на запитання: що я сьогодні зробив ефективно? Під ефективністю тут розуміємо відношення результату до витрат на його одержання. Тренер наголосив на важливості ефективного використання часу, про те, що потрібно вести облік часу, планувати справи. Він навів цитату Стівена Кові: «Потрібно не витрачати час, а інвестувати його».

 

Необхідно ставити цілі, набувати корисні навички, визначати пріоритети у своїй діяльності. Корисно вести щоденник, де записувати щоденні добрі справи. Кожен має визначити свою власну мотивацію: чому я це роблю? Чому ця справа є для мене важливою? Серцевиною кожного проекту є відповідальність. Поставлені цілі мають бути конкретними, досяжними, прописаними в часі і реалістичними. Щоб збільшити ефективність, слід проаналізувати свої сильні і слабкі сторони, визначити, у чому ви найкращі,а також скласти список навиків, які ще потрібно розвинути, знань, яких ще потрібно набути.

Безумовно, що не завжди можемо досягати очікуваного результату. Тут доречною буде цитата мати Терези: «Я сама не можу змінити світ, але я можу кинути камінь по воді, щоб створити багато коливань».

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому. 

Ви тут: Home Діяльність Проекти фонду Парафіяльний Карітас Парафії Волонтери Парафіяльного Карітасу вчились підвищувати особисту ефективність