Caritas-Lviv

П'ятниця, 08 18th

Last updateнд., 16 лип. 2017 10pm

Допомога переселенцям та учасникам АТО у Львові

Тренінг "Критерії та навички успішного менеджера, які допомагають у кризових ситуаціях"

10 квітня 2017 року В Карітасі Львова (вул. Івана Франка, 9) для ВПО та членів родин ветеранів АТО пройшов тренінг, присвячений розвитку навиків успішного менеджера та діям у кризових ситуаціях.  Тренінг відбувався в рамках Комплексної навчально-консультативної програми, яка здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.

Тренер, кандидат економічних наук Іван Кульчицький, поділився з учасниками знаннями та інформацією, які допоможуть їм бути більш ефективнішими, реалізовувати ідеї та проекти. Під час заняття було детально проаналізовано модель успішної менеджерської роботи та особливості її застосування у різних кризових ситуаціях.

На семінарі 11 учасників отримали практичні поради та рекомендації як розвивати свої навики і знання, щоб заробляти на них.
Під час тренінгу було обговорено випадки учасників, їх ідеї і навики. Розроблені рекомендації, яким чином вони можуть розвивати та комерціалізувати їх. Робота проводилась із використанням спеціалізованих кейсів та вправ.

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому. 

Ви тут: Home Діяльність Проекти фонду Допомога переселенцям та учасникам АТО у Львові Тренінг "Критерії та навички успішного менеджера, які допомагають у кризових ситуаціях"