Caritas-Lviv

Неділя, 01 21st

Last updateпн., 27 лист. 2017 10pm

Допомога переселенцям та учасникам АТО у Львові

Cемінар «Юридична безпека та фінансова стабільність банківської системи, захист інтересів вкладників і кредиторів в зоні АТО»

У приміщенні БФ «Карітас-Львів УГКЦ» (вул. І. Франка, 9) відбувся семінар «Юридична безпека та фінансова стабільність банківської системи, захист інтересів вкладників і кредиторів в зоні АТО». Захід тривав 4 години, у ньому взяли участь внутрішньо переміщені особи та члени сімей ветеранів АТО.

Учасники семінару розповідали консультантові Юрію Ковному також і про свій власний досвід стосунків із банківськими установами.

Запропонована тематика семінару допоможе учасникам вирішити питання про правомірність дій банків з неповернення банківських вкладів.

Захід здійснений за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

На індивідуальні безкоштовні юридичні консультації та наступні семінари можна записуватись за тел. (032) 261-35–38; (098)555-89-57; (050)60-75-255.

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому. 

Ви тут: Home Діяльність Проекти фонду Допомога переселенцям та учасникам АТО у Львові Cемінар «Юридична безпека та фінансова стабільність банківської системи, захист інтересів вкладників і кредиторів в зоні АТО»