Caritas-Lviv

Субота, 03 24th

Last updateпн., 27 лист. 2017 10pm

Пункт видачі гуманітарної допомоги

Карітас передав продукти для військових АТО у львівську психіатричну лікарню

У львівську обласну клінічну психіатричну лікарню, де перебувають поранені військові із зони проведення антитерористичної операції, «Карітас-Львів УГКЦ» передав продукти на суму близько 20 000 гривень.

До акції долучились Карітас Новари (Італія) і Карітас Зноймо (Чехія). На кошти, які передав Карітас Зноймо, були куплені м’ясо, фрукти, овочі, олія. Італійський Карітас передав макарони, томатну пасту, консервовані горох і кукурудзу, приправи.

 

Продукти у лікарню привезли директор львівського Карітасу о. Андрій Сенейко і волонтери. Отець Андрій побажав учасникам АТО швидкого видужання і зазначив, що і надалі планують допомагати бійцям високоякісними продуктами.

Зазначимо, що на території львівської обласної клінічної психіатричної лікарні відновлюють реабілітаційний центр. Атівці, що одужують, також долучаються до спільної праці. Тут планується кімната відпочинку, студія для групових занять і профорієнтації, кімната лікувальної фізкультури, масажні кабінети, тренажерний зал та ін.

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому. 

Ви тут: Home Діяльність Проекти фонду Пункт видачі гуманітарної допомоги Карітас передав продукти для військових АТО у львівську психіатричну лікарню