Caritas-Lviv

Середа, 02 21st

Last updateпн., 27 лист. 2017 10pm

Допомога молодим неповносправним людям

Соціальні працівники та психологи зі Сходу переймали досвід праці з особливою молоддю у Карітасі Львова

Група психологів та соціальних працівників з регіональних Карітасів зі Сходу України, відвідала "Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами" при БФ "Карітас-Львів УГКЦ".

Менеджер Карітасу України Людмила Сухарєва, керівник проекту Марія Чучман та соціальний педагог із багаторічним стажем Наталя Загайко поділились досвідом роботи з особливою молоддю.

У Дніпрі, Запоріжжі та Маріуполі також хотіли б розвинути працю з такою молоддю, тому у гостей було багато запитань. Вони познайомились з користувачами проекту, оглянули вироби. виготовлені їхніми руками.

 

"Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами" вже понад 15 років плекає спільноту люблячих сердець, відкриває та допомагає молоді реалізовувати свої таланти.

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

 

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

 

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому. 

Ви тут: Home Діяльність Проекти фонду Допомога молодим неповносправним людям Соціальні працівники та психологи зі Сходу переймали досвід праці з особливою молоддю у Карітасі Львова