Caritas-Lviv

Середа, 02 21st

Last updateпн., 27 лист. 2017 10pm

Допомога молодим неповносправним людям

Карітас Львова відвідав президент всеукраїнської благодійної організації "ДАУН СИНДРОМ"

29 червня "Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами" Карітасу Львова відвідав Кур’янов Сергій, президент всеукраїнської благодійної організації "ДАУН СИНДРОМ". Він ознайомився з діяльністю Центру, а також розповів про свою роботу, зокрема, з лобіювання інтересів осіб з особливими потребами на законодавчому рівні.

Цього ж дня в приміщенні УКУ відбулась зустріч представників недержавних організацій, що опікуються молоддю з особливими потребами. На ній обговорили законодавство у сфері надання соціальних послуг та виклики, які стоять перед недержавними організаціями, які надають соціальні послуги. Торкнулись питання реєстру і вимог до надавачів соціальних послуг, державних стандартів, контролю, можливих змін тощо.

 

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

 

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

 

Світлина від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

 

 

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому. 

Ви тут: Home Діяльність Проекти фонду Допомога молодим неповносправним людям Карітас Львова відвідав президент всеукраїнської благодійної організації "ДАУН СИНДРОМ"