Історія успіху пані Ольги з проєкту “Домашня опіка”
Пані Ольга народилася у 1928 році на Сумщині. Її дитинство припало на важкі часи Другої світової війни, що принесла багато горя і страждань. У юному віці Ольга опинилася у Львові …
З початку нового року у Карітасі Львів розпочався проєкт «Покращення здоров’я та забезпечення якісних умов проживання осіб похилого віку шляхом надання послуг “Догляд вдома” в містах: Броди, Дніпро, Львів, Хмельницький, Харків.».
Проєкт реалізовується з 1 січня 2024 року за підтримки Карітасу України та Карітасу Німеччини.
Мета проєкту:
Покращення якості життя людей похилого віку, людей з інвалідністю, важкохворих з обмеженими фізичними можливостями, з числа місцевого населення, в тому числі внутрішньо переміщених осіб (ВПО), у містах: Броди, Хмельницький, Львів, Дніпро та Харків шляхом надання професійних послуги догляду вдома, психологічна підтримка та навчання базовому догляду для родичів, опікунів та волонтерів.
Цільова група:
Проект спрямований на людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, які стикаються з подвійними проблемами, пов’язаними з віковою вразливістю та психологічним впливом війни. Ці групи часто ізольовані та потребують спеціалізованої підтримки для підтримки свого психічного та фізичного здоров’я.
Прямі бенефіціари:
– Люди похилого віку віком від 60 років, які постраждали внаслідок війни в Україні, у тому числі з інвалідністю чи обмеженими можливостями пересування.
– Люди з інвалідністю всіх вікових груп, які потребують спеціалізованого догляду та підтримки.
– Опікуни, включаючи членів родини та членів громади, які беруть активну участь у наданні догляду та підтримки літніх людей та осіб з обмеженими можливостями.
Непрямі бенефіціари:
– Сім’ї та домогосподарства прямих бенефіціарів, які відчують покращений догляді загальне самопочуття в результаті проекту.
– Волонтери
– Студенти
– Інші зацікавлені особи (державні соціальні, медичні заклади тощо)
⠀
Перелік послуг, які надаються в рамках проєкту «Догляд Вдома»:
– Догляд за тілом та гігієна (догляд за волоссям (стрижка/миття), повне або часткове миття тіла, мобілізація, допомога в харчуванні, допомога у відпочинку/прогулянка на вулиці, гоління, догляд за нігтями на руках і ногах тощо);
– Догляд вдома. Більшість клієнтів дуже слабкі або хворі, соціальні працівники також здійснюють прибирання будинку, ручне прання та прасування постільної білизни та одягу за потреби, приготування їжі, дрібний ремонт одягу та побутової техніки, меблів. У деяких випадках працівники допомагають клієнтам у заповненні документації для державних установ, оплаті рахунків (тобто допомагають у процесі, не надають кошти на оплату) та коригують медичне обладнання тощо;
– Психологічні консультації телефоном та під час виїздів дома;
– Душпастирська опіка, організація зустрічі з лікарями та транспортування клієнтів до лікарні чи клініки; надання рекреаційної допомоги тощо, де це можливо, використовуючи можливості місцевого Карітасу.
Отримати послуги можуть бенефіціари, які проживають у Львові на таких вулицях: Наукова, Тролейбусна, Рубчака, Центр, Гайдамацька, Хімічна, Масарика, 700-річчя Львова.
За телефоном: 066 606 5450 можна отримати додаткову інформацію та перелік необхідних документів для участі у проєкті.
Пані Ольга народилася у 1928 році на Сумщині. Її дитинство припало на важкі часи Другої світової війни, що принесла багато горя і страждань. У юному віці Ольга опинилася у Львові …
Пані Тетяна народилася у 1938 році в невеликому селищі на Львівщині. З дитинства мріяла стати вчителькою, тому переїхала до Львова для навчання. Однак, у 25 років захворіла на грип, який …
Сьогодні, 15 червня, ми відзначаємо День захисту людей похилого віку. Цей день є нагадуванням про важливість турботи, уваги та підтримки для тих, хто присвятив своє життя нам, нашим родинам і …
Пані Наталя народилася у 1948 році у сім’ї військового офіцера та вчительки. У 1972 році вона закінчила Львівський Поліграфічний інститут та протягом багатьох років працювала на заводі на посаді Інженера …
Закінчення року завжди є часом для підбиття підсумків, оцінки досягнень та подяки за спільну працю на благо інших. Цей рік був непростим та сповнений труднощів, але завдяки вашій підтримці та …