Невразливість, або до витоків життєстійкості

За словами Фокса Вернона, “наука про життєстійкість спочатку з’явилася в психології як щасливе дітище двох батьків – дитячої психіатрії та психології розвитку” (с. 14). 2. У дитячій психіатрії вважалося, що …


Психологічний детокс та формування життєстійкості

Мета цієї статті – пояснити більше про шляхформування життєстійкості. Перш за все, дозвольте мені сказати, що шлях до життєстійкості не є легким і швидким. Він складний, глибокий, на ньому є …


Війна, токсичний стрес і психічне здоров’я дітей

Як впливають на дітей насильство, втрати та хаос війни? Зрозуміти вплив війни на дітей можна через призму так званого токсичного стресу. Токсичний стрес – це інтенсивний, тривалий стрес, спричинений постійними …


Як підтримувати та розвивати життєстійкість у дітей під час війни

Війна триває, це очевидний для усіх українців факт. Якщо на початку повномасштабного російського вторгнення більшість громадян жила “близькою надією”, то сьогодні все більше людей усвідомлюють усю складність дійсності у якій …


Презентація Центру життєстійкості “Ми поруч”

Із початку повномасштабного вторгнення, команда Карітасу-Львів ефективно та оперативно долає різні виклики та усвідомлює важливість своєчасної підтримки людей у потребі. За останніми даними Міністерства соціальної політики, в Україні уже функціонують …