БФ «Карітас – Львів УГКЦ» організував футбольний турнір для підлітків

У спортивному залі Львівської  Духовній семінарії 8 грудня відбувся турнір з міні-футболу для дітей та підлітків “Дружня мобільна ліга”. У ньому взяли участь шість команд: чотири команди БФ “Карітас – Львів УГКЦ”, команда БФ “Карітас Тернопіль” та команда Львівського центру піклування про дітей.

Турнір організував БФ «Карітас – Львів УГКЦ» з нагоди завершення трьохрічної діяльності проекту “Мобільна робота з молоддю в Україні, 2016-2018”.

На відкритті турніру о. Андрій Сенейко, директор БФ «Карітас – Львів УГКЦ», зазначив, що у турнірі важливо не перемогти, а підтримати один одного, потоваришувати, цікаво провести час. Через долучення молоді до спорту Карітас популяризує здоровий спосіб життя, розвиває комунікативні здібності серед дітей та підлітків, виховує толерантність один до одного.

Захід мав також на меті налагодити дружні стосунки між партнерськими організаціями.

Понад 13 років БФ «Карітас – Львів УГКЦ» створює для дітей і підлітків середовище довіри, в якому їм було б комфортно шукати внутрішні ресурси, щоб вирішувати власні проблеми, виходити на новий особистісний рівень. За три останні роки було охоплено понад 300 дітей.

Працівники проекту «Мобільна робота з молоддю в Україні» центру  наснажували, заохочували, допомагали дітям у пошуку цих ресурсів та можливостей особистісного розвитку через альтернативні методи освіти: тренінги, заняття з елементами пригодницької педагогіки, власний життєвий досвід. Для дітей у співпраці з партнерами проводились заняття з профорієнтації, психологічні тренінги,  квести та ігри, кулінарні майстер-класи, екскурсії, поїздки на різні заходи, літні табори.

Більше фото у фейсбуці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *