Підсумки різдвяно-новорічної благодійної акції за участю Парафіяльних Карітасів

Близько 550 осіб отримали різдвяно-новорічні подарунки під час благодійної акції “Стань помічником святого Миколая”. До подарунків ввійшли продукти, зібрані  у 9 локаціях торговельної мережі “Рукавичка” у Львові. Продукти збирали волонтери п’яти Парафіяльних Карітасів.
Помічники Святого Миколая завітали з подарунками в опікове відділення 8-ї міської лікарні, у НВК Школа-садок “Софія”, у дитячий садок № 170, соціальний готель на вул. Городоцькій, дитячий будинок сімейного типу на вул. Чорновола, Буський районний ДБЗТ “Добре серце”, а також у домівки до хворих. Зокрема, відвідали Анну Зв’язок, юну поетесу, що має важку форму ДЦП, але попри хворобу радіє життю і має власну збірку поезій. Також подарунки отримали багатодітні малозабезпечені родини, діти з кризових і неповних сімей, особи з інвалідністю, самотні люди похилого віку.
Акція «Стань помічником святого Миколая» для дітей із малозабезпечених, багатодітних родин на парафіях,  для хворих, осіб з інвалідністю, одиноких людей похилого віку спільно з партнером торговою мережею «Рукавичка» була проведена на парафіях: свв. Кирила і Методія (Львів), Введення в храм Пресвятої Богородиці (Львів), святого Володимира Великого (Рудно), Пресвятої Богородиці Володарки України (Львів), Всіх святих українського народу (Львів). Волонтери Парафіяльних Карітасів встановили чергування у мережі «Рукавичка» і збирали продукти для тих, хто потребує.
Подаємо посилання на фото.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *