Зустріч-тренінг волонтерів на тему «Координація і співпраця у соціальному служінні між Парафіяльними Карітасами»

Зустріч-тренінг волонтерів соціального служіння Львівської Архиєпархії УГКЦ на тему «Координація і співпраця у соціальному служінні між Парафіяльними Карітасами» відбулась 28 вересня, у суботу, в приміщенні Реколекційного центру «Світлиця» у Брюховичах (вул. Широка, 4).

Зустріч розпочалась в каплиці з Молебню до Пресвятої Богородиці.

У вступному слові о. Андрій Сенейко, директор БФ «Карітас – Львів УГКЦ», синкел соціального служіння Львівської архиєпархії УГКЦ, окреслив тематику зустрічі та напрямні координації і співпраці у соціальному служінні.

У зустрічі, яку організував БФ “Карітас-Львів УГКЦ”, взяли також участь протопресвітер Сихівського деканату о. Роман Стефанів та о. Дмитро Романко.

Священник Василь Тузяк, фахівець з наставництва, розповів присутнім, як використовувати нетворкінг у соціальній сфері, наскільки важливо на таких зустрічах знаходити нових друзів і розширювати коло однодумців.

Учасники поділились своїм досвідом служіння на парафії, а також озвучили мрії, до яких ідуть.

У малих групах працювали над темами: якою має бути співпраця між Парафіяльними Карітасами? як має відбуватися координація між Парафіяльними Карітасами? чи потрібно створювати координаційну групу, які завдання вона реалізовуватиме, що входитиме в її обов’язки?
Разом з менеджером з комунікацій Любомирою Буркою обговорювали комунікаційні платформи і шляхи поширення інформації про діяльність осередків соціального служіння.

Наступна зустріч волонтерів планується у листопаді. Тренінг проходив за сприяння Відділу соціального служіння УГКЦ та Карітасу Зноймо.

Більше фото на сторінці БФ “Карітас-Львів УГКЦ” у фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *