1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Сьогодні у всьому світі відзначають День захисту дітей!

Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності, а вже у 1989 році ООН представила Конвенцію з прав дитини. Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини в 1991 році, проте відзначати свято почала з 1998 року.

Проєкт «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні» заснований у 2005 році. У своїй роботі працівники проєкту дотримуються та поважають права, передбачені у Конвенції ОО «Про права дитини».

У проєкті панує атмосфера довіри, безпеки. Щоденні заняття побудовані так, щоб підлітки навчились краще взаємодіяти між собою та із зовнішнім світом, працювати командою, мирно виходити із конфліктних ситуацій, здобувати цінний життєвий досвід, приймати грамотні фінансові рішення, організовувати власні проєкти, краще керувати часом та приймати дорослі рішення.

Для того щоб подарувати дітям щасливе дитинство, зробити їхнє життя яскравим, наповненим позитивом та можливостями для розвитку, Ви можете перейти за посиланням тут та підтримати діяльність проєкту,

а також за посиланням https://cutt.ly/AyAVjBn .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *