За 2 місяці “Карітас-Львів УГКЦ” видав понад 3000 пакунків гуманітарної допомоги

В період з 21.03.2022 до 31.05.2022 “Карітас-Львів УГКЦ” видав понад 3000 пакунків гуманітарної допомоги.

Ми ділилися усім, що в нас було і що нам передавали наші помічники-волонтери, благодійники та просто добрі люди – підгузки, дитяче харчування, іграшки, одяг, продукти, солодощі, засоби гігієни, постіль, ковдри, подушки, матраци та інше.


За цей час відбулися зміни, як і в житті нашої країни, кожного з нас, так і у нашій команді – нас стало більше. Хочемо познайомити вас з новими працівниками та працівницями нашого фонду.

  • Першим, кого ви побачите, прийшовши до нас в центр на вул. Левицького буде пан Едуард, який допомагає дотримуватись порядку та взаємоповаги один до одного.
  • Пані Мар’яна та пані Ірина допомагають заповнювати анкети для отримання гуманітарної допомоги та слідкують за коректним документальним оформленням. Під час очікування можна отримати консультації юриста та поспілкуватися з психологом, які з радістю вам допоможуть.
  • Не менш важливо частиною, яку ви не бачите, але там щодня відбувається багато процесів – закупівля, доставка, комунікація з волонтерами, підготовка пакетів, тощо.
Познайомившись з вами ми також зустрічаємось з вашим сумом, болем, оптимізмом та вдячністю. Дякуємо за позитив та силу духу, ви нас надихаєте!
Окрема подяка волонтерам та усім добрим людям, які щодня допомагають, за присвячений час, різносторонню підтримку та добру волю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.